Menü

Kapat

10.06.2004 tarih ve 5188 sayılı özel güvenlik yasası ile, 10.07.2004 tarih ve 25606 sayılı uygulama yönetmeliği çerçevesinde, yıllarca güvenlik sektöründe görev yapmış uzman yöneticiler tarafından kurulmuş ve faaliyet hayatına başlamıştır.

Sektörün en büyük ve lider firmalarından biri olan KAPLAN Grup Koruma ve Özel Güvenlik, gerek güçlü sermaye yapısı, gerekse geniş müşteri portföyü ile her yıl sektör ortalamasının üzerindeki istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

Kaplan Grup Koruma ve Özel Güvenlik, güvenlik mevzuatına hakim ekipleriyle, güvenlik sektöründe de kendini kanıtlamıştır. Deneyimli yönetim ekibi sayesinde, çok çeşitli sektörlerden projelere başarılı çözümler sunmuştur.

Kaplan Grup Koruma ve Özel Güvenlik bünyesinde hizmet veren güvenlik personelimiz 5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun, lise mezunu, adli sicil kaydı temiz, ön güvenlik soruşturması yapılmış, özel güvenlik temel eğitimini tamamlamış ve güvenlik sertifikasını almış, 24 saat vardiyalı çalışma düzenine uyumlu, sağlıklı ve fiziki yapıları dikkate alınarak seçilen kişilerden oluşmaktadır.

Kaplan Grup Koruma ve Özel Güvenlik'i belirgin kılan; bu görevi meslek edinmiş, uzun yıllar yurt içinde güvenlik hizmetlerinde bulunmuş profesyonel kurucu kadrosu yanı sıra, deneyimli yönetim kadrosu ile personel eğitimine ve iş disiplinine verdiği önem ve sunduğu kaliteli hizmetten taviz vermemesidir.

Müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmet değerlerimiz, müşterilerimize en uygun maliyetlerle modern ve çağdaş güvenlik metodlarını kullanarak üniformalı güvenlik personeli ile en doğru güvenlik hizmetni sunmaktır.

Çünkü Kaplan Grup Koruma ve Özel Güvenlik ile kendinizi güvende hissedersiniz...